Nuotrauka be prierašo.

Mokykloje tikrai nebūna liūdna. Kiekvieną dieną vis kas nors vyksta įdomaus. Štai istorijos mokytojos D. Losienė ir V. Petrošienė mokykloje surengė istorijos proto mūšį. Jame dalyvauti užsiregistravo net aštuoniolika komandų. Komandose be mokinių dalyvavo mokytojai, pavaduotojos, tetos ir… Klausimai buvo iš istorijos, mokyklos istorijos, loginiai ir kt. Ačiū mokytojoms už įdomiai ir linksmai praleistą popietę. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

2015 metų balandžio 30 d. mokykloje vyko jau ketvirtoji mokslo pirmūnų šventė, į kurią buvo pakviesti 5–8 klasių puikiai besimokantys mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai. Šventės „pamokų tvarkaraštyje“ – keturios „sėkmės pamokos“, kurias vedė mokytojos metodininkės D. Losienė, D. Šulcienė, D. Agintienė, J. Ranauskienė ir A. M. Tamulionienė. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

Balandžio 22 dieną prasidėjo Europos imunizacijos savaitė, kurios tema „Skiepai visam gyvenimui“. Tikslas: gerinti visuomenės supratimą apie skiepų svarbą. Šiuo tikslu Šilutės r. sav. Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 8–ų klasių mokiniams skaityti pranešimai apie imunizaciją, nes tai saugus ir ekonomiškas būdas apsaugoti žmones nuo tam tikrų infekcinių ligų, kad vakcinomis galima kontroliuoti net 28 ligas. Dalyvavo 36 mokiniai ir 2 klasės vadovai. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

Balandžio 16 d. mokykloje vyko rajono 5-12 klasių mokinių šaškių zoninis turnyras, kuriame dalyvavo Traksėdžių, Pamario, Rusnės, Kintų, M. Jankaus pagrindinių mokyklų komandos. Geriausiai žaidė Traksėdžių mokyklos mokiniai, kurie laimėjo I vieta, II vieta – Kintų pagrindinei, III – Pamario pagrindinės mokyklos komandai. Balandžio 23 d. mokykloje vyks rajono finalinės 5-12 klasių mokinių šaškių turnyras. Komandoms linkime sėkmės. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

Balandžio 16 dieną mūsų mokyklos mokinių komanda: Girgždytė Gabija, Jašauskaitė Kristina Misevičius Povilas, Vrubliauskas Matas, 8 b klasės mokiniai ir Norvaišaitė Gabrielė, Šidlauskaitė Dovilė, 8 c klasės mokiniai, vadovaujami direktoriaus pavaduotojos Dalios Šiaudvytienės ir socialinės pedagogės Editos Juciutės dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė“. Ją organizavo Klaipėdos universitetas. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

Balandžio 1 dieną H. Šojaus dvaro parodų salėje atidaryta Šilutės rajono mokinių kūrybinių darbų paroda „Dvaro istorijos” . Joje eksponuojami ir mūsų mokyklos Paulinos Kontautaitės ir Dovilės Pranckevičiūtės 8 b klasės mokinių darbai. Parodai darbus parengti padėjo dailės mokytoja Ramunė Petrikienė. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

Balandžio 10 dieną mokykloje vyko socialinės veiklos diena. Jau tradicija tapo, kad kiekvienais metais balandžio mėnesį tvarkome aplinką ne tik mokykloje , bet talkiname ir savo partneriams. Šiais metais švarinome Šyšos pakrantę prie Žalgirio tilto ir miesto teritoriją prie Senojo turgaus ir stadioną, bei aplankėme F. Bajoraičio biblioteką, darželius „Ąžuoliuką“, „Pušelę“ ir „Raudonkepuraitę“, Nemuno deltos regioninį parką. Plačiau »

Sužinojome kaip dažomos plokštės.

5a, 5d ir 6b klasių mokinių profesinio veiklinimo išvyka į Mažosios Lietuvos istorijos kalvystės muziejų. Jos metu moksleiviai sužinojo apie senosios juvelyrikos technologijas, baltų papuošalų įvairovę, kuršiškų papuošalų ornamentus, jų prasmę. Kiekvienas praktinio užsiėmimo metu iš žalvario žaliavos pasigamino kuršiškus papuošalus.

8a klasės išvyka į AB „Šilutės baldai“. Susipažinta su baldininko, mechatroniko ir kitomis profesijomis. Plačiau »

Septintokai  viktorinai pasiruošę.

Balandžio 14 d. skaitykloje vyko integruotas „Ugdymo karjerai“ ir fizikos projektas- viktorina, skirta Tarptautinei kosmonautikos ir aviacijos dienai paminėti. Projekto dalyviai – 7 klasių mokiniai. Jos metu visi turėjo galimybę parodyti savo žinias ir išmanymą atlikdami įvairias užduotis. Nepralenkiama viso turnyro metu buvo 7c klasės komanda – „Nerdai“. Jie ir užėmė 1-ąją vietą. Nedaug nuo jų atsiliko ir kitos komandos: „Kometos“, „Era“ ir „Marsiečiai“. „Blitz“ turnyre daugiausia klausimų atsakė 7 c klasės mokinys Benas Ranauskas, nuo jo neatsiliko ir Vilius Orlauskas. Plačiau »

Stendas.

Balandžio 2-ąją minima Tarptautinė Vaikų knygos diena. Ši diena pasirinkta todėl, kad tai pasakų kūrėjo Hanso Kristiano Anderseno gimtadienis. Šią dieną daugelyje pasaulio šalių rengiamos vaikų ir jaunimo literatūros savaitės, konkursai, parodos, konferencijos.

Tradiciškai ši diena švenčiama ir Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje. Po atostogų, balandžio 7 dieną, į mokyklos aktų salę susirinko visi knygos mylėtojai. Juos pasitiko knygų burtininkės, padūkusios raganaitės. Plačiau »