dscn1067

10:00 val. – Mokslo metų atidarymo šventė mokyklos kiemelyje
11:00 val. – Pirmoji 2016 / 2017 m. m. klasės valandėlė

Sveikiname ir linkime visiems gražaus bendravimo, pažinimo džiaugsmo, žingeidumo, aktyvumo…

dsc02044

Koks įvairus, beribis, paslaptingas pasakų pasaulis! Jų skaitymas lavina kalbą, skatina fantazuoti, padeda pažinti gyvenimą ir save. Be to, jos gali tapti puikia suaugusiųjų ir vaikų bendravimo priemone – tiltu iš širdies į širdį. To įrodymas mūsų mokykloje šiais – bibliotekų metais – sėkmingai įgyvendintas projektas ,,Nykštuko Tuko pasakos“, skirtas pradinių klasių mokinių skaitymo skatinimui. Tai – bibliotekininkės Indros Sokolovienės iniciatyva. Mokinukai labai pamėgo jos įkūnytą personažą – Nykštuką Tuką. Su juo patyrė įvairių nuotykių, patys buvo aktyvūs Plačiau »

received_1055092227863611

Kovo 18-20 dienomis, Palangoje vyko LMS (Lietuvos Moksleivių sąjungos) Pajūrio Regioninė konferencija. Ši konferencija vyko Palangos Senojoje gimnazijoje. Joje dalyvavo mūsų mokyklos mokinių tarybos pirmininkė Ineta Paulauskaitė. Jos metu, visi šioje konferencijoje dalyvavę moksleiviai galėjo patys pasirinkti savo darbo grupę. Mūsų mokyklai buvo aktualus projektų rašymas, tad aš ir pasirinkau darbo grupę – projektų rengimas mokykloje. Be to, šios regioninės konferencijos metu, vyko įvairios paskaitos apie savirelizacija, viešąjį kalbėjimą, svajones, tikslus Plačiau »

1dscf1479

1 diena. Stovyklos atidarymas. Grupių kūrimas. Tarptautinės vaikų gynimo dienos koncertas. Dalyvavimas iniciatyvoje „Taikos glėbys“. Dienos veiklos aptarimas.
2016-06-01
D. Norkuvienė, V. Lukočienė ir tos dienos grupių vadovės.
Plačiau »

dsc02229

Birželio pirmą dieną mokyklos kiemelyje paminėjome Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Koncertavo mokyklos instrumentinis ansamblis, vadovas V. Stoškus.

VO „Gelbėkit vaikus“: „…aš turiu teisę gyventi nieko nebijodamas… aš turiu teisę gyventi su savo mama ir tėveliu… kai aš sergu, man turi būti suteikta medicinos pagalba… aš turiu teisę lankyti darželį ir mokyklą… niekam nevalia manęs mušti… visi vaikai yra svarbūs… aš turiu teisę sakyti tai, ką galvoju… aš turiu teisę žaisti… Plačiau »

dscn1062

Gegužės 31 dieną į mokyklos aktų salę susirinko penktokai, jų tėveliai ir mokytojai aptarti prabėgusių mokslo metų rezultatų ir pasitikti vasaros. O džiaugtis tikrai yra kuo. Vienuolikai penktokų buvo įteiktos direktoriaus padėkos: Plačiau »

dscn1045

Mūsų mokykla prisijungė prie respublikininės pilietines alcijos „Vilties angelas“, skirtos birželio 14-ajai Gedulo ir vilties dienai paminėti. Šiemet tai jau 75-osios pirmųjų trėmimų metinės, kai per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta apie 17500 žmonių.

Paskutinį gegužės rytą septyniasdešimt baltų angelų pasklido mokyklos foje , o radijo laidos metu pasigirdo dainos akordai „Pražydo mėlynos vosilkos…..“ Dėkojame istorijos mokytojai Birutei Raudienei, padėjusiai mums sudalyvauti šioje akcijoje. Plačiau »

DSC02171

2016 metų gegužės paskutinę savaitę Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje vyko mokyklinis antrų klasių pilietiškumo projektas „Mano tėvynė- Lietuva“. Projekto tikslas – skatinti mokinius domėtis Lietuvos istorija, tautosaka, tradicijomis, ugdyti pilietinį suvokimą, pagarbą lietuvių tautos istorijai.

Antrokų mokytojos S. Diekantienė, D. Solovjovienė ir J. Kutkienė kartu su mokiniais nusprendė vadovautis šūkiu: „Geriau vieną kartą pamatyti, negu šimtą kartų išgirsti“ ir nutarė pakeliauti Plačiau »

?

2016-05-19 Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė kartu su Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacijos prezidentu Laimontu Rakausku atvyko į mokyklą ir pakvietė mokinius praleisti fiziškai aktyvų laiką su TRIKKE.

TRIKKE – tai sportas ir pramoga, tai smagu ir naudinga tuo pačiu metu. Taisyklingas TRIKKE naudojimas mankština ir stiprina beveik visus kūno raumenis. TRIKKE transporto priemonė yra sveika, išmani ir svarbiausia – smagi. Su šiuo triračiu judama Plačiau »

?????????????

Gegužės 23-27 d. vyko mokyklinis pilietiškumo projektas “Mano miestas – Šilutė”. Pirmokai susipažino su savo gimtu miestu pradėdami ekskursiją pėsčiomis. Apžiūrėjo svarbesnius architektūrinius pastatus, mokyklas, paminklus. Susipažino su Šilutės miesto mecenatu H. Šojumi, jo vardu pavadintu muziejumi, kuris įsikūręs buvusiame jo dvare. Grįžę į klasę, vaikai pasakojo, aiškino, ką matę, piešė patirtus įspūdžius. Piešiniuose atskleidė, kas jiems pasirodė svarbiausia, reikšmingiausia. Mokykliniame stende surengė piešinių parodėlę “Mano miestas – Šilutė.” Plačiau »