Renginiai, akcijos temos įrašai

IMG_9687

Prieš pat vidurnaktį –
geležiniai vilkai ėmė staugti…
Viršum kalno, pilies ir katedros
patekėjo raudonas mėnuo,
kaip kraujo puta. Iš naujo
pasigirdo kunigaikščių pulkų
šūkavimai, kanopų kapojimas, plieno
žvangėjimas…
Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

Sausio 8 dieną mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo 5- 8 klasių mokiniai.

Konkursui juos ruošė lietuvių kalbos mokyojos Dalia Šulcienė, Dalia Agintienė, Gailutė Stirbienė, Elina Rupeikienė, Laima Giržadienė. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

7b, c, d klasių mokiniai, vadovaujami mokytojos Astos Martinkienės, per technologijų pamokas pjaustė įvairiausias dėliones. Eksponuojamais jų darbais galėjome džiaugtis nuo lapkričio mėnesio pabaigos mokyklos bibliotekoje. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

Gruodžio 17 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje buvo atidarytas Jaunimo informavimo taškas (JIT). Jo atidaryme dalyvavo ir mūsų mokyklos grupė mokinių su ugdymo karjerai koordinatorėmis Edita Bendžiuviene ir Dalia Šiaudvytiene. Plačiau »

Krepšinio varžybų  dalyviai.

Gruodžio 15-16 dienomis mokykloje vyko sportinis Kalėdinis turnyras. Jo metu buvo organizuojamos 7-10 klasių mergaičių kvadrato varžybos ir 5-10 klasių berniukų krepšinio varžybos. Manome, kad pralaimėjusių nebuvo. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

Gruodžio 16 dieną mokykloje vyko jau tradicija tapusi Gerumo mugė. Jos metu mokiniai ir tėveliai prekiavo savo rankų darbo darbeliais. O kas neprekiavo galėjo įsigyti puikių šventinių dovanėlių. Mugės metu mums grojo mokyklos instrumentinis ansamblis, vadovas mokytojas Vygantas Stoškus. Mugės organizatorės mokytojos Rolanda Saulevičienė ir Rita Zdanevičienė. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

Gruodžio 16 dienos vakarą mokyklos bendruomenė buvo pakviesta į adventinį vakarą „Pašaukė būti – pašaukė tapti“. Vakaro rengėjai pakvietė visus pakeliauti po metų labirintą, susimąstyti apie metuose nuveiktus darbus, apie žmogaus pašaukimą… Plačiau »

Kvietimas į adventinį vakarą.

Mieli bendruomenės nariai,
Advento laikotarpiu visi susimąstome apie metų nuveiktus darbus, norisi padėkoti kartu buvusiems, padėjusiems, atsiprašyti, jei ką esame padarę ne taip, pasistengti padaryti ko nesuspėjome per metus. Artėjant didžiajai metų šventei – Kalėdoms – norisi susitelkti ir pabūti visiems kartu.

Kviečiame visus gruodžio 16 dieną 17 val. į adventinį vakarą „Pašaukė būti – pašaukė tapti…“, kuris vyks mokyklos aktų salėje.

Nuotrauka be prierašo.

Gruodžio 12 dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo akcijoje “Kalėdinių eglučių alėja”, kurią organizavo Šilutės muziejus prie Hugo Šojaus dvaro. Papuošėme Kalėdinę eglute rankų darbo žaislais.

Mokiniams vadovavo technologijų mokytojos Regina Vytuvienė, Asta Martinkienė ir Laura Martinkienė. Plačiau »

Džiaugiasi idėjos autorė baigėme puošti eglę.

Kalėdos – gražiausia metų šventė, kurią simbolizuoja ir Vydūno skverelio Kalėdinė eglė, prie kurios puošybos aktyviai bei noriai prisidėjo ir mūsų mokyklos 8-10–ųjų klasių mokiniai. Nesvarbu, kokia eglutė – tikra ar plastmasinė, maža ar didelė. Svarbiausia – kas jauno žmogaus širdyje. Plačiau »