Nuotrauka be prierašo.

Rajono 6–8 klasių mokinių geografijos konkurse „Mano gaublys“ Irmantas Linkis, 7c klasės mokinys užėmė I-ąją vietą, o Rūta Degutytė, 6c klasės mokinė, Benas Ranauskas, 7c klasės mokinys ir Viktoras Januška, 8b klasės mokinys, savo amžiaus grupėse užėmė antrąsias vietas. Juos konkursui ruošė geografijos mokytojos Liolia Baguckienė ir Edita Juciutė. Sveikiname laimėtojus ir linkime sėkmės sekančiuose konkursuose. Plačiau »

2015 m. kovo 19 d. Klaipėdos Vydūno gimnazijoje įvyko konkurso „Gyvenimas yra giesmė“, skirto Vydūno 147 – osioms gimimo metinėms pažymėti, baigiamasis renginys. Į renginį buvo pakviesti kūrybinių darbų nugalėtojai. Konkursui mokiniai siuntė muzikinius kūrinius, dailės darbus ir rašinius. Plačiau »

6c klasės mokiniai.

Kovo 18 dieną 6c klasės mokiniai lankėsi Šilutės greitosios medicinos pagalbos skyriuje, kuriame bendravo su ten dirbančiais vairuotojais, felčerėmis, apžiūrėjo naujausią miesto greitosios pagalbos automobilį, pagamintą šilutiškio. Mokydamiesi suteikti pirmąją medicininę pagalbą, mokiniai suprato, koks atsakingas, reikalaujantis jėgų, dėmesio sutelkimo yra greitosios medicininės pagalbos felčerių bei vairuotojų darbas. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

Kovo 19 dieną mokyklos skaitykloje vyko prisiminimų popietė apie Justiną Marcinkevičių. Prisiminėme žmogų, kuriam motina, vaikystė, tėvynė – pagrindinės gyvenimo vedlės. J. Marcinkevičius – pavasario žmogus, žmogus, kuris teigė, jog kiekvieno mūsų pareiga – suprasti ne tik žmogų, bet ir tėvynę, kuri savaip suklupo prie poeto kojų. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

Pasienietis – pareigūnas, vykdantis valstybės sienos apsaugą, gebantis bendrauti su tautiečiu ir su užsieniečiu, juos pasitinkantis pirmas prie valstybės sienos. Jis valstybės veidas. Kovo 12- ąją dieną 8b klasės mokiniai lankėsi – Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Pagėgių rinktinės Vileikių užkardoje. Susipažino su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūno darbu. Kelios akimirkos iš išvykos. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

Kovo 10 dieną mokykloje vyko šventinis koncertas skirtas Lietuvos Nepriklausomybės 25-mečiui painėti. Plačiau »

Laimingi penktokai.

Kiekvienas asmuo privalo turėti galimybę gauti ugdymo karjerai paslaugas, susipažinti su įvairiomis profesijomis, darbo specifika. Tai padeda keliant ir įgyvendinant asmeninius ir profesinius tikslus, kurie atitinka asmenybės interesus, poreikius, gabumus, vertybes ir lūkesčius. Siekdama šių tikslų, mūsų mokyklos bendruomenė prisijungė prie naujos projekto „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme” iniciatyvos – Visuotinės atvirų durų dienos tėvų darbovietėse. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

2015 m. vasario 6–13 dienomis mokykloje visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti mokinių sveikatos priežiūrą mokykloje Rasa Bertašienė 5-8 klasių mokiniams pravedė užsiėmimus „Burnos higiena“ bei „Kaip išsaugoti sveikus dantis?“. Dalyvavo 152 mokiniai. Jie sužinojo, kad dantys svarbūs mūsų išvaizdai, valgymui ir kalbai. Kad sveika burna gerai atrodo, pasižymi normaliais skonio pojūčiais, neturi blogo kvapo, stiprina savigarbą. Kad sveiki dantys ir dantenos neskauda, leidžia gerai sukramtyti maistą. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

Vasario 23–27 dienomis 5-10 klasių mokiniai dalyvavo integruotame dailyraščio rašymo ir iliustravimo projekte “Lietuvos etnokultūra”, skirtame Lietuvos etnografiniams metams ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui pažymėti.

Šį projektą rengė dailės mokytoja R. Petrikienė ir užsienio kalbų mokytojai A. Cibauskienė, Ž. Bartkienė, R. bernotienė, E. Jatautaitė – Budrikienė, A. Paulauskaitė, N. Pociūtė, L. Sadauskienė, T. Saldukienė, A. Skarbalienė, R. Tamošauskaitė. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ įgyvendina Europos socialinio fondo finansuojamą projektą „Prekybos vaikais prevencijos priemonių sukūrimas ir įgyvendinimas Lietuvoje“ Nr.VP1-1.3-SADM-01-K-02-001.

Mūsų mokykla prisijungė prie šio projekto ir Prekybos vaikais prevencijos Lietuvoje, siekiant ugdyti moksleivių sąmoningumą ir gebėjimus apsisaugoti. Plačiau »